bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddziału w Krakowie

Zgodnie z zapisami Ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) każda instytucja publiczna od Prezydenta RP do szkoły podstawowej i szpitala oraz spółki Skarbu Państwa (itd.) ma obowiązek publikacji w Internecie w ujednoliconej formie pewnych danych.

Zasady publikacji informacji w BIP regulują:
• Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112 poz. 1198)
• Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. (Dz. U. Nr 10 poz. 68)

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie umożliwia podzielone na grupy tematyczne menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu.

Powrót do strony głównej BIP Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdujący się w lewej górnej części ekranu napis Strona Główna.


Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone w górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk znajdujący się obok pola lub klikając przycisk "Enter" na klawiaturze komputera. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.Opublikował: Michał Tomana
Publikacja dnia: 08.07.2014
Podpisał: Małgorzata Tomczyk
Dokument z dnia: 08.07.2014
Dokument oglądany razy: 2 414